Menu

accordion menu jquery

baner godziny otwarcia1


zastrzezenia kart

 

 

Internet Banking - obsługa rachunku przez Internet

Internet Banking to nowoczesna i wygodna usługa oferowana klientom naszego Banku, polegająca na dostępie do konta osobistego przez internet. Każdy posiadacz rachunku bankowego ma możliwość skorzystania z tej funkcjonalności, która pozwala m.in. na realizacji przelewów między rachunkami tego samego klienta, przelewów międzybankowych, podglądzie salda i historii rachunku, realizacji przelewów zdefiniowanych, podglądzie lokaty. Każdemu użytkownikowi nadawany jest indywidualny login i hasło startowe do pierwszego zalogowania się na stronie internetowej Banku.


Z
apraszamy serdecznie Naszych klientów do korzystania z systemu Internet Banking.
Przejść do systemu można poprzez kliknięcie przyscisku, który znajduje się w prawym górnym rogu strony, bądź wpisanie w przeglądarce adresu https://bank.kbsmyszyniec.pl/

Szczegółowe informacje dostępne w Centrali oraz w pozostałych placówkach naszego Banku.

 

Aby w pełni wykorzystać możliwości programu prosimy o zapoznanie się z poniższą instrukcją:

 

Kliknij aby zobaczyć filmy instruktażowe obsługi IB

Kliknij aby przejść do informacji na temat bezpieczeństwa transakcji elektronicznych

 

 

 

Przetestuj usługę Internet Bankingu za darmo!

Kurpiowski Bank Spółdzielczy w Myszyńcu udostępnia wersję demostracyjną usługi Internet Banking. Dzięki tej wersji można sprawdzić funkcjonalność serwisu oraz poznać zasady działania usługi jeszcze przed podpisaniem umowy o świadczenie usług bankowości elektronicznej.

Kliknij na poniższy link aby zapoznać się z wersją demonstracyjną klientów indywidualnych:
http://konto.naszbank.pl/

Do zalogowania się nie jest potrzebny login ani hasło. Dane, które zaprezentowano w serwisie są fikcyjne, a przeprowadzane operacje nie są zachowywane i mają jedynie na celu zapoznanie z ofertą i możliwościami systemu.