Menu

accordion menu jquery

baner godziny otwarcia1


zastrzezenia kart

 

 

Usługa MojeID

Co to jest mojeID i Profil Zaufany?

mojeID to bezpieczne narzędzie potwierdzania tożsamości on-line w usługach komercyjnych i publicznych. Umożliwia ono realizację drogą elektroniczną wszelkich formalności, które dotychczas wymagały osobistego uwierzytelnienia danych. Dzięki mojeID nie trzeba udawać się osobiście  do urzędu, ubezpieczyciela, dostawcy energii, placówki medycznej czy firmy telekomunikacyjnej, by sfinalizować umowę lub podpisać dokumenty. Usługa mojeID to rozwiązanie, które bardzo ułatwia życie. Za pomocą kilku kliknięć pozwala w bezpieczny sposób na weryfikację tożsamości, w zaciszu domowym, na dowolnym urządzeniu i w dogodnym czasie.

Profil Zaufany jest jednym z elementów mojeID. Umożliwia korzystanie z cyfrowych usług publicznych (np. składanie pism urzędowych, wniosków o wydanie paszportu czy prawo jazdy). 


Dzięki usłudze MojeID można:

  • utworzyć Profil zaufany, dzięki któremu możesz korzystać z usług e-administracji przez internet,
  • podpisywać za pomocą Profilu zaufanego dokumenty w urzędach publicznych,
  • identyfikować swoją tożsamość np. w firmach ubezpieczeniowych, placówkach medycznych – szczegółowa lista firm znajduje się na stronie mojeID 

 

MojeID to usługa, która pozwala na bezpieczne potwierdzanie tożsamości m.in. na tych platformach usług publicznych:


Szczegółowe informacje o usłudze mojeID znajdą Państwo na stronie www.mojeid.pl

Regulamin usługi mojeID:Poniżej zamieszczamy instrukcję, która może być pomocna podczas zakładania Profilu Zaufanego oraz potwierdzaniu profilu za pomocą usługi mojeID w bankowości internetowej Kurpiowskiego Banku Spółdzielczego w Myszyńcu: